Ai Monkey NFT Logo

Maymun Evreni Tanıtımı

En iyi ve en basit NFT projesi.

Ai Monkey NFT’lerini ve Ai Monkey VIP NFT’lerini satın alarak projeye katılabilirsiniz. Ai Monkey NFT ekibi toplanan parayı alır ve yüksek finansal ve teknolojik bilgileriyle kâr elde eder, bu karı her ay Ai Monkey NFT sahiplerine dağıtır. Kar kripto paralarla hemen cüzdanınıza gelir. Süre sınırlaması yok, sermaye NFT’lerin satılmasıyla çekilebilir.

OpenSea - OKX NFT - Coinbase NFT 

Ai Monkey NFT’lerini en büyük ve en güvenli NFT pazarlarından satın alabilirsiniz. NFT’ler ucuz Polygon Matic ağı üzerinde bulunur, özellikle USDC ile satın alınabilir, ancak OpenSea pazarında kredi kartıyla da satın alınabilir.
Ai Monkey NFT Tottal Supply: 1000
Ai Monkey VIP NFT Tottal Supply: N/A

Ai Monkey NFT Collection

Pasif Gelir

Kar her ayın başında Ai Monkey NFT sahiplerine otomatik olarak eşit olarak dağıtılır. En az 3 Ai Monkey NFT satın alanlar, Ai Monkey VIP NFT’lere erişebilirler ve bunları katılımcılara ilk satanlar olabilirler.

Airdrop

Yetkilendirmeler

NFT sahipleri projeyi yönlendirebilir, önemli konularda oy hakkına sahiptirler. NFT sahipleri, Ai Monkey Token ve diğer NFT’ler gibi ek airdroplardan faydalanacaklardır. Daha sonra NFT sahipleri, kar üreten araçlara da erişebilirler.

Daha Fazla Bilgi

Ai Monkey NFT’lerinden 1000 adet mevcuttur. Ai Monkey NFT’lerinin satışı tamamlandıktan sonra Ai Monkey VIP NFT’lerinin satışına başlanacaktır. Ai Monkey VIP NFT’leri sadece en az 3 Ai Monkey NFT’ye sahip olanlar satın alabilirler ve bunları başkalarına satabilirler, böylece daha fazla kar elde edebilirler.

Crypto 200 IQ Project Audit:

Ai Monkey NFT projesi sıkı denetimlerimize uyar. Projeyi gerçek ve güvenilir bir ekip işletmektedir. Dolandırıcılığa işaret eden herhangi bir belirti bulamadık.

Crypto 200 IQ Index: Low Risk

Crypto 200 IQ Audit Picture Black

Proje Avantajları:

Kolay kullanım.
Ucuz ağ ücretleri.
Güvenilir ekip.
Komisyonların otomatik olarak ödenmesi.
Sermaye çekme.
Yüksek getiri.

Proje Dezavantajı:

Temel kripto bilgisi gereklidir.

Metamask Kurulumu

Metamask kripto para satın alma

Metamask kripto para değiştirme

OpenSea NFT satın alma

Kripto para borsası üzerinden kripto paraları satın almayı ve cüzdanınıza göndermeyi öneriyoruz.

© 2021 Crypto 200 IQ – https://crypto200iq.com – all rights reserved.